Říjen 2014

I'm a creep

30. října 2014 v 13:00 | Lia |  Myšlenky
Na rovinu, skákání z okna nikdy nevypadalo lákavěji.
Aneb výkec pokažené duše.

III. Kapitola - Déjà vu

29. října 2014 v 14:10 | Lia |  Klan
Ani nemůžu uvěřit tomu, že jsem třetí kapitolu dokončila tak rychle. Psalo se to skoro samo, opravdu. Navíc jsem si dokoukala anime na které jsem se chystala už velmi dlouho, a mám ze sebe dobrý pocit. No, ono to po prázdninách přejde.
Jak jsem řekla, kapitola je hotová a má délku, kterou jsem chtěla. Ohledně chyb si nejsem dvakrát jistá, opravila jsem slova podtržená Wordem, a víc jsem se tím nezabývala, ale pokud tam bude nějaké opakování slovíček či nesmyslná slovní spojení, omluvte mě. Sama se svou prací moc spokojená nejsem, tahle kapitola je taková z těch méně akčních, ale na druhou stranu se v ní dozvíte trošku víc o Violetině minulosti.
Těším se na vaši odezvu!

PS: Myslím, že brzy přibyde čistě deníčkový článek, mám potřebu se vykecat.
PPS: Jakékoliv otázky mi můžete posílat na mou stránku na Asku, odkaz je v menu, ráda vám odpovím.
PPPS: Odhodlávám se ke změně designu, ale nejsem si moc jistá, co myslíte?


Bitch please.

25. října 2014 v 21:00 | Lia |  Myšlenky
Ha.
Vsadím se, že jste mě tu nečekali. Upřímně, já jsem se tu taky nečekala.

Jen vás chci ujistit, že jsem neskončila. Ano, přiznám, že jsem nad tím přemýšlela a už jsem se téměř rozhodla, že to vzdám, ale pak jsem si z dlouhé chvíle přečetla poslední kapitolu Klanu, vaše komentáře a rozhodla se, že to takhle prostě nemůžu nechat.

Klanu se mimochodem nevěnuju tak jak bych měla, a upřímně mě to štve, protože jsem se do něj zamilovala, ať to zní narcisticky jak chce.

Takže tak. Třetí kapitolu jsem ještě nerozepsala a nevím kdy tu bude, ale tímhle vám přísahám, že tu bude. Čas mi žere spousta věcí a já si dala předsezvetí, že každá kapitola bude mít minimálně dva a půl tisíce slov, takže je celkem pochopitelné, že to nejde tak rychle jak bych si sama představovala. Ale jde to. I když ztuha.

Pokud vše půjde hladce, do poloviny listopadu to tu bude, pokud ne, tak do konce listopadu. Těšte se.

Mimochodem, abych vám to osvětlila, neměla jsem ani moc chuť a náladu psát Klan, protože dobré a inspirativní upířiny a hudba jaksi vymizely. Ale našla jsem svého uměleckého a hledačského ducha a něco skvělého si vypátrala. Máte se na co těšit, včetně mého amatérského traileru na Klan, já si na takové blbiny dost potrpím.

PS: X je debil a pokud si nenajdu vlastního upířího přítele, nejlépe Drákulu, chci být do konce svého smrtelného života sama. Bitch please.

PPS: Miluju vás! A máte mé velké díky za trpělivost a podporu.