I'm a creep

30. října 2014 v 13:00 | Lia |  Myšlenky
Na rovinu, skákání z okna nikdy nevypadalo lákavěji.
Aneb výkec pokažené duše.Nikdy jsem si nemyslela, že sebevražedné myšlenky přijdou takhle brzy. No, zase to prosím berte s nadhledem, na to abych to tu zabalila se mám moc ráda, děkuju pěkně. Zkrátka a dobře - škola mě doráží.

Propadám celkem ze tří předmětů, a to z matematiky (5, 4 a brzy další 5), zeměpisu (5) a nakonec z tělocviku (5, 5, 4, 3). Ne, není to tím, že jsem tak levá, je to tím, že nejsem dost rychlá, nemám dobrý rozmach u granátu a osmistovku jsem zaběhla o dvě vteřiny později, jinak by z toho byla dvojka. K matematice a zeměpisu se vyjadřovat nebudu, snad jen, že když mě učitel na zeměpis nepřipravenou vyvolal, pronesl nakonec jen: 'No, ty taky umíš hovno. Taková hezká holka.'

Na jednu stranu mě potěšil komplimentem (to bych nebyla já, kdyby se občas o slovo nepřihlásila ta má narcistická stránka) a na tu druhou mi přivodil nepopsatelnou chuť mu jednu napálit. Někdy opravdu pochybuji o svých morálních zásadách.

No, aby toho nebylo málo, dorazím na podzimní prázdniny s úlevou domů... kde jsem zasypána nekonečným množstvím verbálních facek od matky. Jsem sice slušné děvče (když se mi chce), ale pokud to takhle půjde dál, rupnou mi nervy a na obou stranách budou lítat facky neverbálního charakteru.

Ale abych jen nekreslila čerty na zeď, vypadá to, že se budeme brzy stěhovat do lepšího bytu. Chápete to? Ten pocit, když bude váš pokoj tvořit něco většího než nudle s jedním oknem a nedostatkem místa! Skoro se to vyrovná jemnému zimnímu větříku hladícímu vás po tváři a vůni horké čokolády s hromádkou domácích sušenek na zlatém podnosu! No dobře, tomu se to nevyrovná, nebudeme si nic nalhávat.

Ale zpátky k tématu. Jedna věc, kterou o mě nejspíš nevíte je, že kdysi jsem chtěla být interiérovou designérkou. Už mě to tak neláká, ale sen o nádherném pokoji máme nejspíš všichni. A když jsem se dozvěděla tu radostnou novinu, co jsem udělala jako první? No ano, vyhledala jsem si různé obrázky ložnic mých snů a pár barev co bych chtěla na zeď a odprezentovala to vše nevlastnímu otci. Světe div se, jemu se to líbilo a řekl mi, že se pokusíme to tak udělat.

Tudíž se celý prosinec a listopad budu pokoušet vytvořit místo jako vystřižené z mokrého snu každé blogerky na Tumblr. Což znamená, že budu strašně vypočítavá mrcha a většinu designérských kousků si budu přát k Vánocům, kdy to mé sladké tvářičce nikdo neodmítne. Hopefuly.

Další dobrou zprávou je, že jsem rodiče konečně ukecala k tomu, aby mi nechali propíchnout chrupavku v uchu. Nejdřív se jim to moc nelíbilo (co kecám, byli dost silně proti), ale nějak jsem o tom pořád mluvila a nakonec je asi začala bolest hlava a přislíbili mi to k narozeninám. A to mě přivádí k dalšímu tématu. Budu podruhé potetovaná. Bohužel má škola mi neumožňuje ten kousek umění vystavit na viditelné místo, a tak to odnese nárt či kotník. Lusus naturae plus sněhová vločka, která má pro můj život velmi sentimentální význam.

Nicméně, tím můj výčet dobrých zpráv končí. Stále se neúspěšně pokouším obnovit své cvičení jógy, ale nevypadá to moc nadějně. A podle BMI mám podváhu. Vážím 45 kilogramů na 159 centimetrů. Přijde mi to jako normální váha, ale při pohledu na kostnatá kolena se mi zvedá žaludek a musím přibrat. Sama svoje tělo moc nechápu, jím a přežírám se pravidelně, což by mělo znamenat logicky příbytek váhy. Ale vzhledem k mému rychlému metabolismu a pravidelnému hopsání po městě bych se taky neměla moc divit.

Ach jo, nutně bych potřebovala hromadu jahod, album od Muse na plné pecky, ztlumená světla a Colina Farrella. Víte co? Stačil by jen ten Colin Farrell, opravdu.

Ne, nejsem moc náročná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clarissa Clarissa | Web | 30. října 2014 v 15:12 | Reagovat

No, já to mám zase dost na vodě a přírodními vědami a překvapivě i angličtinou, takže... no, ono se to nějak spraví. Aspoň trochu. Přírodní vědy máme ale naštěstí jenom v prváku...

Každopádně, co tím chci říct - vydrž. Střední chce holt pevnější nervy... taky jsi na hotelovce, ne? Myslím, že jsi to někde na starém blogu psala...

Každopádně ten byt a pokoj ti vážně přeju. Taky bych si to nechala líbit...

A na BMI kašli. Když už, tak si udělej dětské testy BMI mě s mými 158i centimetry a 46 kily taky furt hlásí, že mám skoro podváhu a přitom jsem úplně podle doktorů dokonale v normě...

2 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 31. října 2014 v 17:20 | Reagovat

Připojuji se k Clarisse, sám už jsem propadání z více předmětů najednou též vyzkoušel a mohu každému doporučit :D (pokud to tedy, jako u mě, nakonec skončí happyendem, když jednou do roka přinutím svůj líný mozek prostě se to naučit).

[1]: Kdože to tu říkal, že na váhu se nikdo nemá ptát? Budu to brát jako doplněk TMI tagu :D

3 Lianne Lianne | E-mail | Web | 31. října 2014 v 19:47 | Reagovat

[1]:  No tak přírodní vědy nepraktikujeme, ale asi to bude něco podobného jako biologie, takže... tam mám jednu dvojku. A angličtina je jediný předmět, na který se nemusím učit:D

Ano, taky jsem na hotelovce, pamatuješ si to správně:)

Díky, doufala jsem v to už dost dlouho:D

Jééj, u doktora jsem už dlouho nebyla, a zatím se ani nechystám, naštěstí jsem zdravá jako rybka (i když nějaká ta absence ve škole by nebyla od věci, sladký odpočinek:D!

[2]:  Řekla bych, že jsme na tom víceméně stejně:D

Já vám snad začnu připravovat svatební hostinu :D

4 Clarissa Clarissa | Web | 31. října 2014 v 20:52 | Reagovat

[1]: ...jsem áplně podle doktorů dokonale... co jsem to tam sakra napsal? :/

[2]: To jsou takové ty věci mezi děvčaty, Jeremiáši. :)

5 Clarissa Clarissa | Web | 31. října 2014 v 20:53 | Reagovat

[4]: *...jsem úplně podle doktorů dokonale... co jsem to tam sakra napsala? :/

Bože, já už mám vážně dost...

6 V V | Web | 1. listopadu 2014 v 16:27 | Reagovat

Njn ta škola... ještě že už tam nejsem :D Ale kamarádka to má podobně, snaží se co může a stejně má blbý známky... a ten tělocvik no.. ně každému je to dané! Mě to taky nikdy nešlo.
Já bych si tak chtěla znovu vybavit pokoj :3 závidím! Snad až se přestěhuju do vlastního bytu konečně :D
Podle mě nemáš úplnou podváhu, jen maličko. Jsem vysoká jako ty a při naší výšce by bylo tak těch 50kg akorát, takže to není taková hrůza :)

(Sebastian je prostě boží :D jedu na Jibcon do Říma, což je Supernatural con jestli znáš.., a Seb tam není nahlášený, což mě docela mrzí, ale tak třeba ho ještě pozvou.. každopádně, určitě jsem ho neviděla naposled :D

a budu polichocena když si mě přidáš do oblíbených, taky si tě přidám ;3)

7 Lianne Lianne | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 16:34 | Reagovat

[5]:  Stává se to i v lepších rodinách:D

[6]:  Tak to ti závidím:D Pravda... ale dneska jsem zjistila, že vlastně nepropadám! Mám čtyřku:D
No, dokud ze mě není anorektička, tak je to asi v pohodě:D

Přesně tak, škoda že v Supernatural už není, celkem mě to mrzí:/ Ach to cestování, do Říma bych si taky ráda někdy zajela... no, někdy:D

Dobře, děkuju:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama