Snaha byla.

6. prosince 2014 v 15:22 | Lia |  Myšlenky
No, nadpis nevypovídá o zrovna pozitivním článku, co?
Ale zdání klame a já se po obrovské pauze opět vracím a omluvuju. Ano, já se opět vracím. Pravdou je, že když jsem se vracela posledně, myslela jsem, že bude snazší blog zkombinovat se školou. Asi přetrvávající naivita a optimismus z prázdnin. Můžu vás ujistit, že podzimní depky mě toho zbavily. Překvapivě to tak snadné nebylo a já se pokusila samu sebe přesvědčit, že blog nepotřebuju a brzy ho zruším.

A tak jsem se jednoho dne již poněkolikáté přistihla u tlačítka zrušit blog. Jenže pak jsem se trochu zamyslela a došla k závěru, že to udělat nechci a nemůžu. Nechci proto, že jsem sem vložila kus sebe a tak nějak tuhle stránku mám radši než všechny předchozí. Možná z toho důvodu, že si tu na nic nehraju. A nemůžu proto, že bych nemohla ventilovat všechno co se ve mě kupí, a nakonec bych nejspíš vybouchla.

Ale dost těch melodramat, přesunu se k příjemnějším záležitostem, což se týká překvapivě... mé maličkosti. Myslím, že jsem vás ani nepoinformovala o tom, že jsem si objednala První stříbrnou knihu snů od Kerstin Gierové, protože i já občas potřebuju kapku toho dívčího čtení, a včera ji konečně dočetla. Jsem na sebe moc hrdá, jelikož po téhle pozitivní dávce literatury mě dnes čeká Anna krví oděná, kterou mi půjčil anděl v podobě mé spolubydlící. Nebudu tu už dál tajit její jméno, jmenuje se Adélka, ale většinou jí říkám 'Kobliho' nebo 'Marcipáne' - neptejte se, jak tohle vzniklo.

Dál... trošku neutrální informace - kouřím. Nepravidelně a bez potřeby, ale když jsem nervózní nebo nevím, co se sebou dělat, přijde mi to jako lepší řešení než do sebe řezat nebo kousat nebo škrabat. Ano, jsem strašný člověk, klidně mi to dejte sežrat, třeba se mi pak rozsvítí.

Ale jedeme dál. Ano, pokud budu produktivní, ještě dnes nebo zítra čekejte pátou kapitolu Klanu. A nejspíš zavedu pravidlo dvou nebo tří článku týdně - co vy na to?

PS: Stýskalo se mi. A to jakože moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 6. prosince 2014 v 19:45 | Reagovat

Blog rozhodně neruš, chyběla by jsi nám (a jsem si zatraceně jistý, že si to nemyslím sám).
A jestli kouříš? Každý z nás má asi nějaký zlozvyk. Já nekouřím, ale taky nejsem ty. Vlastně jsem ten poslední, kdo by tě soudil.
Jsem rád, že jsi zase zpátky a na další Klan se samozřejmě těším :)

2 Lianne Lianne | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 22:05 | Reagovat

[1]:  Ani mě to nenapadne, slibuju:) Za to ti děkuju. To jsme dva, díky:)

3 Lupus Lupus | 7. prosince 2014 v 20:20 | Reagovat

Souhlasím s Jeremiášem, prosím, blog neruš. Byla by to pravdu škoda.
Ohledně toho kouření, každý musí mít nějaký zlozvyk, pak by byli všichni dokonalí a to by přece nešlo :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama