Nekontrolovatelný útok mozku a pochybností

27. srpna 2015 v 21:19 | Lia |  Myšlenky
Nacházím se v konstantních záchvěvech nerozhodnosti a dočasné nejistoty, zda vůbec mám smysl. Momentálně se rozhoduju, jestli se mám či nemám nazývat blogerkou, když se tu ukážu jednou za dva měsíce, pokud vůbec, což mi přijde nefér i vůči vám. Ale na druhou stranu na tuhle stránku a lidi s ní spojené hodně myslím a mám takové tušení, že kdybych tohle nechala jít, tak mi to tu bude opravdu hodně chybět.

Ohledně mé blogerské krize je nejspíš vše vyjasněné, ale kdyby přeci jen ne, tak se klidně ptejte. Ke Klanu. Vůbec nevím na čem momentálně jsem, protože od posledního příspěvku jsem nenapsala ani čárku a nejspíš to bude tím, že jsem strašně líný člověk a nechce se mi číst předešlé kapitoly, vzhledem k tomu, že si nějak nepamatuji nedávné události. Ale budu se snažit to alespoň dnes večer přečíst a nějak si zorganizovat myšlenky, abych mohla pokračovat. Osobně si myslím, že Klan má ještě dost prostoru k růstu, tak se budu snažit mu ho dopřát.

Tím se dostávám k dalšímu (a poměrně klišoidnímu) tématu. Teď bych doporučila aby všichni pesimisti a realisti přestali číst a raději si našli jiný, více depresivní článek, kterých je tu pro všechny dost, jen se nebojte. Už delší dobu přemýšlím nad tím, že bych se pokusila vydat knihu. Z osobních důvodů nechci uvádět nic detailního ani žádné sliby a podobné kecy. Jen bych se vás ráda zeptala, co si o tom myslíte vy. Jestli na to mám, nemám a tak dále. Opravdu bych uvítala a nejvíce ocenila vaši upřímnou kritiku k mému psaní obecně. Tím nemyslím pravopisné chyby, ale spíš co si myslíte o stylu, čeho jste si všimli a čeho bych se měla vyvarovat a podobně. Nakonec chtěla vyvolat upřímnou prosbu na někoho ochotného dost na to, aby si občas našel čas, a přečetl si, a popřípadě i vypíchnul stylistické chyby v některé z mých kapitol. I když už mám nějakou představu o začátku a atmosféře děje, bude to chtít ještě nějaký čas, než se plně vyvine.

Takže, kdo by byl ochotný do toho se mnou jít? Nabídka není omezena jen na jednoho člověka a kdykoliv s tím můžete skončit (páni Horste, to je neuvěřitelné!).

Xoxo, ma freaaaks.

PS: Nejspíš jsem zmeškala první výročí blogu, ale 24. to byl už rok od vytvoření Klanu. Cítím se strašně staře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 28. srpna 2015 v 11:50 | Reagovat

Kašli na nerozhodnost, jak často budeš vydávat články, tak často je budou lidé číst. Nic víc v tom není. Nemusí každý bloger nutně psát minimálně třikrát do týdne...

Jsem realista s pesimistickými sklony, ale myslím si, že to, jestli máš na napsání knihy, musíš vědět především ty sama. Jeden problém je totiž řemeslná kvalita, příběh a tak podobně, druhý - a upřímně, mnohdy důležitější - je zda budeš ochotna obětovat psaní tu nehoráznou spoustu času a energie a jestli tvé přesvědčení nerozdrtí nedostatek inspirace, jiné projekty a zájmy nebo třeba studijní vytížení.

Sám za sebe můžu říct, že mě četba Klanu dost chytla a jsem ochoten přečíst si něco dalšího. Mám dokonce jisté chabé zkušenosti s betareadingem a bezmála půltucet seancí tvůrčího psaní za zády, takže to možná i k něčemu bude.

Jsem k dispozici na Anekron@email.cz

2 Clarissa Clarissa | Web | 29. srpna 2015 v 1:22 | Reagovat

Jeremiáš přesně vystihl moje pocity ohledně knihy - jen bych ráda dodala, že já bych počkala. Přece jenom, jsi v pubertě, tvoje spisovatelské schopnosti se stále vyvíjejí a emočně na tom za pár let budeš taky jinak... rozhodnutí je na tobě. :)

3 Smokie Smokie | Web | 31. srpna 2015 v 10:17 | Reagovat

Myslím, že to co jsem chtěla říct už tak nějak bylo řečeno... Podle mého názoru bys do toho měla určitě jít, ale zároveň si okolo toho promyslet takový ty nezbytný věci... Ya know ;) Ale určitě se toho chytni, ty na to máš. Četla jsem sice jen jednu kapitolu Klanu, ale nadchlo mě to, takže v nejbližších dnech přečtu další a pak budu v ráji, pokud přidáš další kapitolu :D

4 smartly smartly | Web | 8. ledna 2017 v 13:10 | Reagovat

Okay, odteraz už ukončené blogy nečítam. Pretože človeka potom začne zaujímať, aj trochu držať palce a tak a potom bum ďalší článok už nie je, ani náznak, nič, no nie som ja blbec? *ťuk ťuk*

5 ZdenekQ ZdenekQ | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:40 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na carved.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama